DIKKETRUIENDAG

Het klimaat verandert aan een snel tempo. Ook ons land blijft niet gespaard van de gevolgen. Denk maar aan de overstromingsramp van vorige zomer.

In onze school besteden we dan ook aandacht aan het leefmilieu van nu en morgen. Wij werken daarom met onze leerlingen rond dit thema.

Maar wij ondernemen ook actie! En daar pakken wij op donderdag, 17 februari 2022 – met onze dikke truien – graag mee uit want dan is het voor de 18e keer Dikketruiendag! Door een extra trui aan te trekken en de verwarming lager te zetten verminderen we zelf onze uitstoot van CO2 en tonen we dat we inspanningen willen leveren om de klimaatopwarming op lange termijn aan te pakken.

De 3 leerlingen die de meeste laagjes aanhebben; bovenkledij (dus geen sjaals of hesjes) en dit kunnen tonen op donderdag, 17 februari om 12.50u winnen een broodje gezond op vrijdag, 18 februari ‘22. Haar of zijn klasgenoten die helpen en supporteren krijgen dan een rondje warme choco!!

Een overzichtje van de acties die we dit jaar ondernemen:

Operatie Proper (www.mooimakers.be), propere speelplaats , thema’s GASV, …

Meer info over de campagne vindt u op www.dikketruiendag.be

Vriendelijke groeten, De directie de leden van de milieu werkgroep.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *